Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 30.10.2009, 20:32
poje*ani ci sędziowie.. co oni tu widzieli? Żadnego spalonego nie było! :|
Trzeba jednak zauważyć, że Kirm i tak nie wykorzystał sytuacji. . .

*MMTS*- co do Jopa tez mam taką nadzieje. Pora na naszego Kowala z Piasta postawić

w końcu KIRRRRRRRM!!
Ostatnio edytowane przez masterlag : 30.10.2009 o godz. 20:35.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując