Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 30.10.2009, 20:30
No to czerwień mamy. I dobrze, bo z tak grającym Jopem non stop zagrożenie pod naszą bramką...
Tak swoją drogą mam nadzieję że nie przedłużymy z nim kontraktu. Jest wolny, nie walczy, mało skoczny...
Odpowiedz cytując