kur@#$@#$ !! Znowu Marcelo robi te swoje kiwki- jedyna rzecz jaka [przynajmniej mnie] w nim mega denerwuje! Zamiast podać do bramkarza, by ten wykopał czy też do boku do obrońcy [o ile takowy jest w pobliżu] to ten leci do końcowej linii boiska z napastnikiem na plecach i... nie pamiętam by udało mu się go ograć. :/ Zawsze wychodzi z tego aut czy róg... {kilka chwil temu to było

}
Niko w swoim kolorze x)