Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 30.10.2009, 20:26
kur@#$@#$ !! Znowu Marcelo robi te swoje kiwki- jedyna rzecz jaka [przynajmniej mnie] w nim mega denerwuje! Zamiast podać do bramkarza, by ten wykopał czy też do boku do obrońcy [o ile takowy jest w pobliżu] to ten leci do końcowej linii boiska z napastnikiem na plecach i... nie pamiętam by udało mu się go ograć. :/ Zawsze wychodzi z tego aut czy róg... {kilka chwil temu to było }

Niko w swoim kolorze x)
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując