Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 30.10.2009, 20:18
Sędzia co chwile przerywa grę, oczywiscie na niekorzysc Wislakow.
KOleś nie czuje gry.
Edit: nad Jopem to zawodnicy Korony kopki robią sobie, przegrywa pojedynki główkowe - żal
Ostatnio edytowane przez skeba : 30.10.2009 o godz. 20:23.
Odpowiedz cytując