Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 30.10.2009, 19:51
dzisiaj jest spora szansa, ze wejdzie Burliga lub Janik
Nasza lawka nie wyglada za dobrze, Guła zdolny na 20 minut, Boguski chyba tylko na wystep a'la Burliga

Jeszcze Jop na środku, na lewej Diaz

Bedzie ciezko, nei liczylbym na zwyciestwo dwoma bramkami
Odpowiedz cytując