|
dzisiaj jest spora szansa, ze wejdzie Burliga lub Janik
Nasza lawka nie wyglada za dobrze, Guła zdolny na 20 minut, Boguski chyba tylko na wystep a'la Burliga
Jeszcze Jop na środku, na lewej Diaz
Bedzie ciezko, nei liczylbym na zwyciestwo dwoma bramkami
|