Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
someone_TSW
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
12065
30.10.2009, 17:56
Da się jakoś wyłączyć pogrubienie czcionki na całej stronie ? Znowu coś się porobiło. Nie przeszkadza to w użytkowaniu w większym stopniu ale strasznie w oczy razi i denerwuje trochę.
Tak to mniej więcej wygląda
someone_TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do someone_TSW
Znajdź inne posty napisane przez someone_TSW