AS82 napisał(a):

|
Z tego co mi mowil kumpel on nie chce miec i nigdy nie bedzie mial dzieci
|
Niech próbuje z partnerem/partnerami. Jak im się uda to królowa brytyjska wypłaci im 1.000.000Ł przewidziane na nagrode dla pierwszego "mężczyzny", który zajdzie w ciąże...
Co do samego marszu pederastów to wedle Kroniki mają zarejestrowany marsz od bramy Floriańskiej do placu św.Idziego. Sami bez policji raczej nie zdecydują się na szturm.
Tak czy inaczej do zobaczenia jutro 13 przy katedrze na Wawelu!