Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3725
Stary 30.10.2009, 17:36
Kuszczak,bardzo dobry wybór. Może w końcu powołanie da do myślenia Fergusonowi albo Tomasz przejdzie do innego kluby,gdzie będzie grać. Nie rozumiem po co tutaj Kosowski, Gancarczyk, Roger. Rzeczywiście dziwi brak Grosickiego,Sobiecha. Może innym razem. A i tak powołania super rozsądne z małymi wyjątkami, bo nie ma żadnych Polczaków czy innych wynalazków, o istnieniu których nie jeden dowiadywał się przy powołaniach.
Dobrze jest.


Niepokojące jest rzeczywiście to,że Smuda zawsze parzy na mecz, który jest przed nim, nigdy nie patrzy perspektywicznie. A na turnieju trzeba to drugie. Znając życie,pierwszy mecz zagramy na maksimum a w drugim nie będziemy mieć sił, a trzeci będą grać rezerwowi. Zresztą o czym ja piszę,cudem będzie jak bramkę strzelimy na ME.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując