Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3723
Stary 30.10.2009, 17:32
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
A gdzie Glik? I po cholere ten Zewlakow? Nie dosc ze strzela samoboje to jeszcze jest megawolny. Zawodnicy ogolnie sa ci sami co u Beenhakkera tyle ze licze na charakter Smudy, moze on zagoni nasze panie do roboty.
Podstawowy obrońca Olimpiakosu i ma nie grać w naszej kadrze? No tak Glik lepszy bo zatrzymuje groźnych napastników Odry Wodzisław i innych Zagłębi Lubin.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując