Maciuś napisał(a):

|
A gdzie Glik? I po cholere ten Zewlakow? Nie dosc ze strzela samoboje to jeszcze jest megawolny. Zawodnicy ogolnie sa ci sami co u Beenhakkera tyle ze licze na charakter Smudy, moze on zagoni nasze panie do roboty.
|
Podstawowy obrońca Olimpiakosu i ma nie grać w naszej kadrze?

No tak Glik lepszy bo zatrzymuje groźnych napastników Odry Wodzisław i innych Zagłębi Lubin.