Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 30.10.2009, 17:13
zamowilem sobie relacje z meczu (jak na głownej) i dostalem zwrotke "dziekujemy za zamówienie relacji z meczu KORONA - WISŁA. Rozpoczecie 31.10 16:00/Partner 40/


WTF ?!?!?
Odpowiedz cytując