Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
12063
30.10.2009, 16:38
Overmars
napisał(a):
Gdzie w krakowie mozna znalesc do kupienia race/flary Stroboskopy
jak mozna dokładny adres
na tomexie jest sklepik z racami.
Forza Wisła!
Tuman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tuman
Znajdź inne posty napisane przez Tuman