kristos napisał(a):

Dziwi mnie bardzo ,to zainteresowanie kibicami podwórkowej drużynki z Klerykowa.
To że oni mają kompleksy w stosunku do nas ,nie dziwi mnie,ale wchodzić na ich strony w necie i czytać ich wypociny dla mnie lekka przesada.
|
Tez nie ciagnie mnie zeby czytac opinie Kompleksiarzy na nasz temat.
Najbardziej smieszy mnie jednak ich zadziwiajaca dwulicowosc.Trzymali z ekipą ktora bez nozy nwet smieci wyrzucac nie wychodzi po czym nas wyzywaja i robią z teggo wielkie halo.Niewidze tu zadnej logiki ,a jedyna co widze to głupote...
Ale ich zostawmy ..
Co do meczu to wreszcie zagramy z przeciwnikiem ktory pilkarsko cos gra i nasza jak to ktos juz ujał "prowizorka" na nch nie wystarczy.
Chcac wygrac trzeba przedewsztkim poprawic skutecznosc i wiecej grac pilką.Kielce moga ostro sie na nas rzucic od poczatku ,wiec trzeba to bedzie tz przetrzymac.
Licze na 3 pkt,i utrzymanie przewagi nad resztą
