Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 30.10.2009, 16:36
kristos napisał(a):Wyświetl post
Dziwi mnie bardzo ,to zainteresowanie kibicami podwórkowej drużynki z Klerykowa.
To że oni mają kompleksy w stosunku do nas ,nie dziwi mnie,ale wchodzić na ich strony w necie i czytać ich wypociny dla mnie lekka przesada.


Tez nie ciagnie mnie zeby czytac opinie Kompleksiarzy na nasz temat.

Najbardziej smieszy mnie jednak ich zadziwiajaca dwulicowosc.Trzymali z ekipą ktora bez nozy nwet smieci wyrzucac nie wychodzi po czym nas wyzywaja i robią z teggo wielkie halo.Niewidze tu zadnej logiki ,a jedyna co widze to głupote...

Ale ich zostawmy ..

Co do meczu to wreszcie zagramy z przeciwnikiem ktory pilkarsko cos gra i nasza jak to ktos juz ujał "prowizorka" na nch nie wystarczy.

Chcac wygrac trzeba przedewsztkim poprawic skutecznosc i wiecej grac pilką.Kielce moga ostro sie na nas rzucic od poczatku ,wiec trzeba to bedzie tz przetrzymac.

Licze na 3 pkt,i utrzymanie przewagi nad resztą
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując