|
Dziwi mnie bardzo ,to zainteresowanie kibicami podwórkowej drużynki z Klerykowa.
To że oni mają kompleksy w stosunku do nas ,nie dziwi mnie,ale wchodzić na ich strony w necie i czytać ich wypociny dla mnie lekka przesada.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|