Wyświetl pojedynczy post
starsky
Banita
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 30.10.2009, 12:34
Mamy ciag trudnych meczów teraz pod koniec tej rundy. Korona, Legia, derby, Ruch itp
Trzeba pomyslnie zakonczyc ten rok. Zwyciestwo musi byc.

Modle sie o dobre wejscie Boguskiego i Garguly spowrotem w tryb meczowy, nie chodzi mi o kontuzje, ale o to zeby sobie nie zapomnieli jak sie gra w pilke, jak to sie dzialoi z wieloma talentami po kontuzjach.
Odpowiedz cytując