|
Mamy ciag trudnych meczów teraz pod koniec tej rundy. Korona, Legia, derby, Ruch itp
Trzeba pomyslnie zakonczyc ten rok. Zwyciestwo musi byc.
Modle sie o dobre wejscie Boguskiego i Garguly spowrotem w tryb meczowy, nie chodzi mi o kontuzje, ale o to zeby sobie nie zapomnieli jak sie gra w pilke, jak to sie dzialoi z wieloma talentami po kontuzjach.
|