|
potrzebuje nazwy użytkownika i hasła do NOD 32 wersja 04? jakoś tak...
wystarczy taka na jeden dzień bo jak chce włączyć baaaaardzo wazny dokument w wordzie to wyskakuje że word jest blokowany przez noda i żeby odczytać plik trzeba uaktualnić noda... proszę na prv. pzdr
|