bojantsw napisał(a):

Z ich forum:
"Nożownicy mają więcej kasy i grubszego prezia, ale my mamy ambicję, wolę walki i może to wystarczy na ich pseudogwiazdki."
Na trybunach na pewno będzie się działo. Trzeba się postarać , żeby GTS nie czuł się u nas "zbyt komfortowo"
|
Jakos im to przez wiele lat nie przeszkadzalo, gdy trzymali z Pasami. Zostali juz wielokrotnie kibicowsko upokorzeni przez Wisle, niedawno nawet przez ich bylych ziomkow, a dzisiaj upokorzy ich druzyna Wisly, niech znaja swoje miejsce w szeregu.
Co tu duzo mowic Wisla musi wygrac ten mecz, bo uciekac w tabeli trzeba rowniez Ruchowi.