Temat
:
[12 Kolejka] Korona Kielce - Wisła Kraków 30 października 2009 piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
bojantsw
Member
Od: 09.2008
Offline
#
31
30.10.2009, 09:40
Z ich forum:
"Nożownicy mają więcej kasy i grubszego prezia, ale my mamy ambicję, wolę walki i może to wystarczy na ich pseudogwiazdki."
Na trybunach na pewno będzie się działo. Trzeba się postarać , żeby GTS nie czuł się u nas "zbyt komfortowo"
bojantsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bojantsw
Znajdź inne posty napisane przez bojantsw