Wyświetl pojedynczy post
bojantsw
Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 30.10.2009, 09:40
Z ich forum:
"Nożownicy mają więcej kasy i grubszego prezia, ale my mamy ambicję, wolę walki i może to wystarczy na ich pseudogwiazdki."
Na trybunach na pewno będzie się działo. Trzeba się postarać , żeby GTS nie czuł się u nas "zbyt komfortowo"
Odpowiedz cytując