it napisał(a):

P.S.
Na szczęście nie potwierdzają się też informacje, że by dopuścić stadion do rozgrywania meczów potrzeba jeszcze nawet 50 mln zł.
Mówi się w tej chwili o ok. 12 mln, które powinno starczyć na wymianę murawy, monitoring itp. elementy niezbędne dla otrzymania licencji.
|
czyli trybuny beda w stanie jak obecne D. no pod zachodnia beda jeszcze szatnie i wejsc bedzie mozna normalnie a nie od strony murawy.
po prostu super.