Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5421
Stary 30.10.2009, 09:07
it napisał(a):Wyświetl post
P.S.
Na szczęście nie potwierdzają się też informacje, że by dopuścić stadion do rozgrywania meczów potrzeba jeszcze nawet 50 mln zł.
Mówi się w tej chwili o ok. 12 mln, które powinno starczyć na wymianę murawy, monitoring itp. elementy niezbędne dla otrzymania licencji.
czyli trybuny beda w stanie jak obecne D. no pod zachodnia beda jeszcze szatnie i wejsc bedzie mozna normalnie a nie od strony murawy.
po prostu super.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując