|
Ja tez pracuje na noce i powiem szczerze juz nigdy wiecej.
To jest najgorsza zmiana ktora mozna miec w pracy.
Wracajac do tematu upewnij sie ze nie jesz przed spaniem
gdy wrocisz z pracy (to jest najgorsze co mozesz zrobic.)
Ja pracuje od 21:00 do 05:30. Wstaje okolo 14:00 i wtedy jem
sniadanko. Obiad jem okolo 20:00 tuz przed praca, i pozniej maly
lunch o 02:00.
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE
[SIZE=3][COLOR=#000080][URL
|