Wyświetl pojedynczy post
BIEZANOWIAK_CHICAGO
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: BIEZANOW NOWY / CHICAGO

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#743
Stary 30.10.2009, 07:55
Ja tez pracuje na noce i powiem szczerze juz nigdy wiecej.
To jest najgorsza zmiana ktora mozna miec w pracy.
Wracajac do tematu upewnij sie ze nie jesz przed spaniem
gdy wrocisz z pracy (to jest najgorsze co mozesz zrobic.)
Ja pracuje od 21:00 do 05:30. Wstaje okolo 14:00 i wtedy jem
sniadanko. Obiad jem okolo 20:00 tuz przed praca, i pozniej maly
lunch o 02:00.
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE

[SIZE=3][COLOR=#000080][URL
Odpowiedz cytując