Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5417
Stary 29.10.2009, 23:54
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jakby Krakow dostal Euro to mysle ze dzis zadnych przepychanek by nie bylo.

Jakby cos brakowalo to tylko na zasadzie .."ee brakuje 30 baniek...bulka z maslem"

A ze przegralaismy Euro glownie politycznie,dzis znowu jestesmy ofiarami kolejnych przepychanek .
A mnie sie wydaje ze stracilismy je dlatego, ze wybierajac Krakow UEFA narazilaby sie na conajmniej kilkanascie milionow euro straty, no ale nie o tym jest dyskusja.
Odpowiedz cytując