Wojtas napisał(a):

Jakby Krakow dostal Euro to mysle ze dzis zadnych przepychanek by nie bylo.
Jakby cos brakowalo to tylko na zasadzie .."ee brakuje 30 baniek...bulka z maslem"
A ze przegralaismy Euro glownie politycznie,dzis znowu jestesmy ofiarami kolejnych przepychanek .
|
A mnie sie wydaje ze stracilismy je dlatego, ze wybierajac Krakow UEFA narazilaby sie na conajmniej kilkanascie milionow euro straty, no ale nie o tym jest dyskusja.