Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 29.10.2009, 23:52
famul napisał(a):Wyświetl post
mam pytanko do maniakow xklocka grał juz ktoś w nową forze ? bo nie wiem czy warto kupić czy nie ? poprosze o konkrety za i przeciw bo niestety fifa 10 jest totalnym dnem wg mnie i zawiodłem się totalnie dzieki bogu ze nie wpakowałem w nią kasy
Kurde chłopie bierz w ciemnooo gierka kocur
Odpowiedz cytując