Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 29.10.2009, 23:40
Ja liczę na Nikole w tym meczu i jakąś szybką czerwień - byle nam tylko kogoś nie połamał.A już bardziej poważnie - ten mecz to będzie niezły test.Korona powinna zagrać w miarę odważnie i twardo więc ciekaw jestem czy damy poszaleć rywalowi , czy też od 1 minuty to my będziemy mieć inicjatywę.

Ogólnie jeden z ważniejszych meczów tej rundy i przewiduje że prowizorka nie przejdzie więc wypadało by w końcu zagrać dobrze
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując