Ja liczę na Nikole w tym meczu i jakąś szybką czerwień

- byle nam tylko kogoś nie połamał.A już bardziej poważnie - ten mecz to będzie niezły test.Korona powinna zagrać w miarę odważnie i twardo więc ciekaw jestem czy damy poszaleć rywalowi , czy też od 1 minuty to my będziemy mieć inicjatywę.
Ogólnie jeden z ważniejszych meczów tej rundy i przewiduje że prowizorka nie przejdzie więc wypadało by w końcu zagrać dobrze