Wyświetl pojedynczy post
Macintosh
Junior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: k

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 29.10.2009, 20:41
– Spędziłem w Krakowie ponad trzy lata i dobrze mi się tam grało. Wszyscy mnie pytają, czy będę chciał coś udowodnić w przyszłym meczu. Więc odpowiadam - nie, nie mam nic do udowodnienia! Bo co ja mogę udowodnić?

Mijailovic dał głos. http://cksport.pl/korona/wiadomosci,...ienia,431.html

A swoje jeszcze Kuzerka dodał. "Jeśli chodzi o moja osobę, to mam paru osobom coś do udowodnienia i na pewno będę się starał pokazać, że potrafię grać w piłkę. Uważam, że niektórzy za wcześnie mnie skreślili." tekst z tego samego portalu
pozdrawiam
Macintosh

hattrick.pl - gdy wszyscy wyjeżdżają, ktoś musi pracować...
Odpowiedz cytując