– Spędziłem w Krakowie ponad trzy lata i dobrze mi się tam grało. Wszyscy mnie pytają, czy będę chciał coś udowodnić w przyszłym meczu. Więc odpowiadam - nie, nie mam nic do udowodnienia! Bo co ja mogę udowodnić?
Mijailovic dał głos.
http://cksport.pl/korona/wiadomosci,...ienia,431.html
A swoje jeszcze Kuzerka dodał. "Jeśli chodzi o moja osobę, to mam paru osobom coś do udowodnienia i na pewno będę się starał pokazać, że potrafię grać w piłkę. Uważam, że niektórzy za wcześnie mnie skreślili." tekst z tego samego portalu