Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 29.10.2009, 20:01
pysio napisał(a):Wyświetl post
mój skład na Koronę:
Cebanu
Pi. Brożek - Głowacki - Marcelo - Alwarez
Garguła - Jirsak - Kirm - Ćwielong
Małecki - Boguski
Taaak ...
Brakuje mi jeszcze Singlara, Gołosia, Piotra Brożka, Pawełka .. i będzie Wisła Hospital Foodball Team
Nie wiem czy wiesz że Garguła i Boguski nie grali ponad pół roku ..
Może jednak dajmy im szansę spokojniej wejść w drużynę.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując