pysio napisał(a):

mój skład na Koronę:
Cebanu
Pi. Brożek - Głowacki - Marcelo - Alwarez
Garguła - Jirsak - Kirm - Ćwielong
Małecki - Boguski
|
Taaak ...
Brakuje mi jeszcze Singlara, Gołosia, Piotra Brożka, Pawełka .. i będzie Wisła Hospital Foodball Team
Nie wiem czy wiesz że Garguła i Boguski nie grali ponad pół roku ..
Może jednak dajmy im szansę spokojniej wejść w drużynę.