Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12050
Stary 29.10.2009, 19:03
Coś mi się pokręciło w operze i jak piszę - np tu na forum, na NK, FCB czy innych w okienku to podreśla mi większość słów na czerwono jakby był błąd ... a błędu nie ma ... co zrobić ? Bo trochę to wkurzające :/

PrtSc: http://i35.tinypic.com/t6qux4.jpg
Odpowiedz cytując