Coś mi się pokręciło w operze i jak piszę - np tu na forum, na NK, FCB czy innych w okienku to podreśla mi większość słów na czerwono jakby był błąd ... a błędu nie ma ... co zrobić ? Bo trochę to wkurzające :/
PrtSc:
http://i35.tinypic.com/t6qux4.jpg