kristos napisał(a):

Motyka zastosuje od początku meczu presing i to pewnie tez na naszej połowie ,ale wiadomo nie da się grać presingiem przez cały mecz.
Jak zagramy cierpliwie (tz. bez wybijanek na "pałę" z obrony)kombinacyjnie piłką , nie statycznie ,powinniśmy bez problemu przywieść zwycięstwo.
|
Dokladnie.
Korona rzuci sie na nas napewno od poczatku,grunt to wtedy bedzie nic nie stracic zeby nie bylo czego odrabiac
Niech sie chlopaki wyszumią przez pierwsze pol godzinki a potem trzeba bedzie pokazac im miejsce w szeregu
Boguski widze jest w 18-tce.I choc watpie zeby zagral,to jest juz dobry znak przed Legią i Cracovią