Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 29.10.2009, 17:51
kristos napisał(a):Wyświetl post
Motyka zastosuje od początku meczu presing i to pewnie tez na naszej połowie ,ale wiadomo nie da się grać presingiem przez cały mecz.
Jak zagramy cierpliwie (tz. bez wybijanek na "pałę" z obrony)kombinacyjnie piłką , nie statycznie ,powinniśmy bez problemu przywieść zwycięstwo.




Dokladnie.

Korona rzuci sie na nas napewno od poczatku,grunt to wtedy bedzie nic nie stracic zeby nie bylo czego odrabiac

Niech sie chlopaki wyszumią przez pierwsze pol godzinki a potem trzeba bedzie pokazac im miejsce w szeregu


Boguski widze jest w 18-tce.I choc watpie zeby zagral,to jest juz dobry znak przed Legią i Cracovią
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując