Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
goldyyy
Member
Od: 07.2009
Offline
#
1127
29.10.2009, 16:07
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:2
SKŁAD: Cebanu - Alvarez, Marcelo, Głowacki,Diaz -Łobodziński , Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
ZMIANY: Garguła, Ćwielong , Boguski
STRZELCY: Paweł Brożek , Marcelo
goldyyy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goldyyy
Znajdź inne posty napisane przez goldyyy