Wyświetl pojedynczy post
Dziku
Dum Spiro Spero
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12046
Stary 29.10.2009, 15:20
Witam

Czy ktos z uzytkowników ma moze zdjecie koszulki polo Śląska? zielona,z herbem na piersi na karku napisz Szlachta z Wrocławia


Śląska Pozdrawiamy! Lechie Pozdrawiamy! Unie Pozdrawiamy!

"Mógłbym napisać o nich referat i jest to bez wątpienia najlepsza publiczność na świecie. Ciągle brzmi w moich uszach – jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda!"E.Omanic
Odpowiedz cytując