Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Dziku
Dum Spiro Spero
Od: 07.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
12046
29.10.2009, 15:20
Witam
Czy ktos z uzytkowników ma moze zdjecie koszulki polo Śląska? zielona,z herbem na piersi na karku napisz Szlachta z Wrocławia
Śląska Pozdrawiamy! Lechie Pozdrawiamy! Unie Pozdrawiamy!
"Mógłbym napisać o nich referat i jest to bez wątpienia najlepsza publiczność na świecie. Ciągle brzmi w moich uszach – jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda!"E.Omanic
Dziku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dziku
Znajdź inne posty napisane przez Dziku