Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.10.2009, 14:42
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=22065
Z Gargułą i Boguskim w meczowej kadrze - dobry znak i powiem jestem pozytywnie zaskoczony tym, że Boguski znalazł się na ławce. Pewnie na jakieś fajerwerki z jego strony nie ma co liczyć, powiem nawet że nie wejdzie w ogóle, ale cieszy ten powrót.
Odpowiedz cytując