Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 29.10.2009, 11:00
Cierzniak – Kuzera (77’ Sobolewski), Markiewicz, Hernani, Mijailović – Kiełb, Vuković, Wilk, Edson (81’ Kal) – Gajtkowski, Edi (87’ Zganiacz)

Panowie, tak ostatnio wyszła Korona na mecz z Legią...czy jest to skład rzucający na kolana? dla mnie bardziej niż przeciętny. Do tego wytłuszczeni zawodnicy z nami nie zagrają. Jeśli będziemy liczyć na remis z takimi kopaczami, to nie mamy co marzyć o dobrej grze w pucharach.

liczę, że na ładnym stadionie naszym grajkom będzie się chiało biegać i wygramy przekonująco.
Odpowiedz cytując