Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 29.10.2009, 10:52
jest duże prawdopodobieństwo, że powtórzy się sytuacja z Wronek i meczu z Amiką:
Wisła zagra, jak zwykle, otwartę piłkę, Korona także, sytuacje beda przenosily się z jednego pola karnego na drugier naszym "zabraknie skuteczności", bo gra okaze się ładna dla oka.
Mam nadzieję, na wymęczone 1:1, a z 0:1 będę szczęśliwy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując