Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 29.10.2009, 10:25
farben napisał(a):Wyświetl post
Pawełek wczoraj nie trenował i nie wiadomo czy będzie mógł wyjść na zajęcia dzisiaj, a co za tym idzie, pojechać z drużyną do Kielc. To duża strata, bowiem zastępujący tego zawodnika Ilje Cebanu nie do końca spisuje się na miarę oczekiwań. Owszem w trzech meczach, w których wystąpił do tej pory, nie zawalił ani jednej bramki (puścił zresztą tylko jednego gola), ale kilka razy grał dość niepewnie. Tak piszą w "Krakowskiej" i chyba mają rację. Pawełek jest, jaki jest, ale byłoby lepiej, żeby to on bronił w Kielcach.

http://www.polskatimes.pl/gazetakrak...elka,id,t.html
Pawełek łapał bardzo dobry poziom,szkoda. Natomiast co do Cebeanu, wychodzą grzechy Skorży. Ilie gra nie pewnie,bo był mało wpuszczany, więc siłą rzeczy musi trochę minąć zanim złapie odpowiedni rytm. Nie ma co na niego narzekać. Trzeba go było wpuszczać jak Mariusz fatalnie grał. NO ale do tego potrzebne są cojones, w ogóle jakiś warsztat.

Co do Korony, punkt będzie dobrym rezultatem, zwycięstwo zaskoczeniem. Choć nie nie możliwe.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując