Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
1120
29.10.2009, 10:18
Korona Kielce - Wisła Kraków 0-2
SKŁAD:
Cebanu - Alvarez, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Jirsak, Ćwielong- Małecki, Brożek Paweł
ZMIANY:
Garguła, Kirm , Cantoro
STRZELCY:
Paweł Brożek, Małecki
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s