Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 29.10.2009, 00:15
Ja bym chcial zobaczyc druzyne ktora z zebem atakuje przeciwnika.

Korona oslabiona ,ale zawsze u siebie pod presja kibicow napewno bedzie chciala chocby zremisowac.
My musimy sie nastawic na twardą wymiane ciosow ,i poprawic zmore -skutecznosc.

Mecze w Kielcach zawsze byly ciekawe-napewno i tak samo bedzie w piatek

No i trzeba bedzie sie nastawic ze 70% dopingu scyzorow to bedą wrzuty na nas...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując