Ja bym chcial zobaczyc druzyne ktora z zebem atakuje przeciwnika.
Korona oslabiona ,ale zawsze u siebie pod presja kibicow napewno bedzie chciala chocby zremisowac.
My musimy sie nastawic na twardą wymiane ciosow ,i poprawic zmore -skutecznosc.
Mecze w Kielcach zawsze byly ciekawe-napewno i tak samo bedzie w piatek
No i trzeba bedzie sie nastawic ze 70% dopingu scyzorow to bedą wrzuty na nas...