|
Nie martwmy się urzędnikami, radnymi, tym czy ktoś z klubu będzie czy nie itd, bo to ich sprawa i odpowiedzialność.
Martwmy się aby kibice przybyli tak na komisję sportu, jak i tym bardziej na sesje Rady Miasta. Ktoś musi bardziej oficjalnie niż na forum, ogłosić mecz Rada Miasta v Wisła Kraków, aby do ludzi docierała jakaś bardziej sformalizowana informacja o koniecznej i ważnej dla przyszłości klubu obecności. Myślę, że będzie to pierwszy w tym sezonie mecz w Krakowie i frekwencja powinna dopisać, mimo dziwnej daty i pory jak na mecz. W końcu nikt nie może się tłumaczyć, że pociąg, że Sosnowiec, że drogo, że trzeba sobie zarezerwować wolny czas od codziennych zajęć itd.. Czas ucieka szybko a mecz tuż, tuż.
Ostatnio edytowane przez kot : 29.10.2009 o godz. 00:13.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|