|
podobno sejm przeglosowal poprawki do ustawy hazardowej
miedzy innymi ma to dotknac nas ,tz.zakaz reklam firm bukmaherskich na stadionach ,koszulkach w internecie itp... slyszal ktos cos na ten temat? czy zerwą z nami wspolpracę ? bo nie beda mogli się reklamować?
|