|
Wolałem jednak, jak obecny rząd nic nie robił. Krytykowałem ich za nieróbstwo, a powinienem był się cieszyć z tej chwili względnego spokoju.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.10.2009 o godz. 14:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|