Mam wielką prośbę do obecnych tutaj forumowiczów.
Prosiłbym Waszym zdaniem o wymienienie najważniejszych argumentów w dyskusji nad ew dofinansowaniem.
Zaczynajac od najmocniejszych, konczac na najslabszych; koncentrujac sie głownie na perspektywie mieszkańca Krakowa.
Czas zebrać w koncu rozrzucone na forum arguenty.
Z moich inf wynika, ze pismo z SKWK powinno pojawic sie tak do 2-3 dni.
Podobnie mogą być one uzyte przez inne serwisy w kampanii czwartolistopadowej

.
Zdaje sobie sprawy z tego, że wszystkie argumenty juz zostały wymienione, ale dobrze byłoby nic nie przeoczyć i mieć je wszystkie bardziej poukładane.
PS. Pytanie jeszcze do Darka Olszówki
Czy w razie odrzucenia wniosku o przesuniecie tych 30 mln na stadion WIsly w dniu 4 listopada, mozeliwe bedzie ponowne glosowanie nad dofinansowaniem czyli cos w rodzaju odwolania? Czy jest to decyzja ostateczna. Jak to wygląda w praktyce.