Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 28.10.2009, 10:57
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jop jest dnem. Jest tak słaby, że nie do wiary. Nie wiem czego on tam sie w Rosji nauczył.
.
Akurat oglądałem dwa sezony Mariusza w FK, w czasie gdy ligę rosyjską mało kto oglądał, i dopiero zaczynały większe nakłady finansowe. Facet był tam naprawdę filarem obrony, nie do przejścia. Tylko z czasem jak osiedlowy FK zaczął się wzmacniać to z czasem i nie usuwalny Mariusz zaczął siadać na ławie. Kupiony za duże pieniądze usiadł, bo na jego miejsce ściągnięto kilku grajków za jeszcze większe sumy. Niekoniecznie lepszych. Doszły do tego zmiany trenera, który wystawiał tych co dużo kosztowali, a nie tych do dobrze grali. Pomijam fakt wystawiania Gorawskiego na lewym skrzydle. Pokazuje to jak dziwny jest to klub. Poza tym umówmy się, trener,który wchodzi obejmuje zespół nie posadzi na ławie obrońcę, który grał zanim przyszedł i nie wystawi gościa co siedzi na ławie. FK grając bez Jopa w zasadzie zakwalifikowało się do PUEFA. Okazało się,że bez niego można więc miał już tylko w dół. A,że w tym momencie kiedy zaczął mieć problemy kluby z Rosji zaczęły sciągać graczy absolutnie solidnych to wypożyczenie Jopa też nie wchodziło w rachubę, nikt by go nie chciał. Dwa,trzy sezony wcześniej może ktoś by go wziął.

Jedna rzecz. Jop nigdy dobrym obrońcą nie był. Pieniądze jakie za niego dostaliśmy plus Gorawski było biznesem dekady. Dochodzę do wniosku,że sami uwierzyliśmy w to,że jest on tak dobry za ile został przez Rosjan wyceniony. A zawsze był to słaby piłkarz. I teraz oczekujemy od niego cudów. No przynajmniej solidnej gry.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując