Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12016
Stary 27.10.2009, 19:51
Mam problem z telem. Mimo, że niemal wszystko usunąłem z pamięci to cały czas się wyświetla komunikat że zamało pamięci jest. Jak to naprawić? Telefon to Nokia N70



Odpowiedz cytując