Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Kris54
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#956
Stary 27.10.2009, 19:28
Wczoraj się zapisałem, termin na 10 listopada godz. 7 30, troche przypalowo ale cóż, trzymajcie kciuki im więcej kciuków tym lepiej )

I takie pytanie mam - wziąłem sobie łączony, o której +/- wyjadę na miasto?
Odpowiedz cytując