Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4070
Stary 27.10.2009, 18:41
To fakt że Smolar ma 28 lat dopiero. Koleś jest wymiataczem. Ale wątpię żeby 400tys Euro dali. Poza tym może nie chciec grać u nas... Kontrakt motywacyjny itp...
Odpowiedz cytując