Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12011
Stary 27.10.2009, 15:06
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
wam też nie działa gg?
o to samo mialem spytac. mi tez nie dziala

EDIT: River sproboj teraz
Ostatnio edytowane przez piter19 : 27.10.2009 o godz. 15:19.
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
Odpowiedz cytując