Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
12011
27.10.2009, 15:06
!!IRIVER!!
napisał(a):
wam też nie działa gg?
o to samo mialem spytac. mi tez nie dziala
EDIT: River sproboj teraz
Ostatnio edytowane przez piter19 : 27.10.2009 o godz. 15:19.
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
piter19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piter19
Znajdź inne posty napisane przez piter19