kristos napisał(a):

Pan trener zamiast podpatrywać Beniteza powinien udać się do Bytomia poprosić ładnie trenera Szatałowa ,by mu wytłumaczył na czym polega trenowanie drużyny.
Tam trener z 'wyrobników" zrobił drużyne ładnie grającą dla oka i nowocześnie.
|
... która skończy rozgrywki na 6 czy 8 miejscu i wszyscy bedą zadowoleni. Trenowanie drużyny, która gra tylko i wyłącznie o mistrza to inna bajka.
Oczywiście od prawie każdego można się czegoś nauczyć, ale czy Szatałow to taki kozak okazałoby się wtedy gdyby poszedł do Amiki albo Legiii i w/w coś by ugrały (tfutfutfu). Tak samo z trenerem Ruchu.