Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5317
Stary 26.10.2009, 22:22
O Lazio rzeczywiście dobrze by było zapomnieć. Nie przez Miśka, pamiętliwy, ale nie do końca panie Kośmider, tylko przez brak murawy, co spowodowało przełożenie meczu o tydzień i kompromitację zarówno Wisły jak i Krakowa i Polski w ogóle.
Odpowiedz cytując