Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
luk02
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
12000
26.10.2009, 22:10
Kobieta_Wislak
napisał(a):
http://picasaweb.google.pl/dario.gda...skWisAKrakow01
#
http://www.dariob.net/index.php?/Gal...hia-07-09.html
tutaj masz dobrą galerię zrobioną przez DarioB - może znajdziesz to czego szukasz
nie z Lechią, tylko z Lechem we Wronkach - dokladnie z 18 pazdziernika tego roku gdy przegralismy 1-0
luk02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luk02
Znajdź inne posty napisane przez luk02