Wyświetl pojedynczy post
luk02
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12000
Stary 26.10.2009, 22:10
Kobieta_Wislak napisał(a):Wyświetl post
http://picasaweb.google.pl/dario.gda...skWisAKrakow01#
http://www.dariob.net/index.php?/Gal...hia-07-09.html
tutaj masz dobrą galerię zrobioną przez DarioB - może znajdziesz to czego szukasz
nie z Lechią, tylko z Lechem we Wronkach - dokladnie z 18 pazdziernika tego roku gdy przegralismy 1-0
Odpowiedz cytując