Oldpara napisał:
Cytat:
Mam nadzieje, że Pasy nie spadną. Będą mieli fajny stadion, mają stabilnego sponsora, no i żal by derbów było...
Oby kryzys który przechodzą, był chwilowy
|
Że co ? Masz gorączkę, ze tak bredzisz ? To trzeba było ruszyć pupę i jechac pomóc im w dopingu do Wodzisławia. W piątek możesz jechać do Sosnowca.