|
Holyfield przegrał wygraną walkę z resztą z Wałujewem.
Według mnie Adamek ma duże szansę w wadze ciężkiej,nie będę sie rozpędzał pisząc,że zdobędzie pas mistrzowski,bo na to jeszcze za wcześnie,ale w obecnej chwili problemy miałby chyba tylko braćmi Kliczko.
Nawiązałem do kogoś powyżej i napisałem,że "z resztą wygrał z Wałujewem"
Powód: zdecyduj się czy z resztą czy z Wałujewem ? zresztą po co ...
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 27.10.2009 o godz. 12:34.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|